درباره ما:

مجتمع تولید نشای امین سپاهان در سال 1387 کار خود را با تولید گوجه فرنگی گلخانه ای به روش کشت هیدروپونیک در گلخانه ای به مساحت 5000 متر مربع آغاز کرد و با گذر زمان و بر اساس نیاز جامعه کشاورزان به سمت تولید نشا تغییر رویکرد داد.

آغاز تولید نشا در این مجتمع از سال 1394 با تولید انواع نشای صیفی جات و سبزیجات به صورت کاملا مکانیزه و صنعتی همراه بود. با رونق گرفتن صنعت گلخانه های هیدروپونیک فعالیت این مجموعه به صورت ارایه خدمات مهندسی مشاوره تولید در زمینه تولید گوجه فرنگی و فلفل هیدروپونیک بسط یافت. همچنین تولید و عرضه مستقیم نشا  به کشاورزان در زمینی به مساحت یک و نیم هکتار در استان البرز ادامه دارد..

این مجتمع علاوه بر تولید نشای معمولی به عنوان مبتکر تولید نشای پیوندی هندوانه و خیار با نور مصنوعی در طبقات اتاقک رشد نیز فعالیت داشته و توانایی انتقال این دانش فنی به سایر تولید کنندگان نشای پیوندی به صورت مشاوره و راه اندازی خط تولید را دارد..

مجموعه فعالیت های مجتمع امین سپاهان عبارتند از:

  • تولید نشای سبزی و صیفی به تعداد 40 میلیون در سال
  • ارایه خدمات مهندسی مشاوره در زمینه تولید گوجه فرنگی و فلفل هیدروپونیک(ارایه فرمول های تغذیه ای و مدیریت تغذیه)
  • ارایه خدمات مهندسی مشاوره در ساخت و راه اندازی گلخانه های تولید نشای معمولی و پیوندی
  • ارایه خدمات مهندسی مشاوره در تولید محصولات صیفی و سبزی در فضای باز


محصولات:

  • صیفی جات شامل:

گوجه فرنگی گلخانه ای و فضای باز

بادمجان

فلفل

هندوانه

خیار

  • سبزیجات شامل:

کاهو رسمی و سالادی

کلم سفید

کلم قرمز

گل کلم

کلم بروکلی

  • سایر محصولات :

این مجتمع به صورت سفارشی قابلیت تولید و عرضه  انواع نشای پیاز، ذرت، نشای انواع گیاهان دارویی،نشای توت فرنگی و نشاهای  لوکس خانگی را دارا می باشد.

کیفیت تولید:

کلیه نشاهای تولید شده توسط این مجتمع دارای بالاترین کیفیت و عاری از هرگونه بیماری ریشه ای و برگی هستند.تمام مراحل تولید نشا در این مجتمع  توسط دستگاه کاشت و آبیاری نشاها نیز به صورت اتوماتیک در گلخانه کاملا  مکانیزه انجام می گیرد. لذا نشای تولید شده از لحاظ کیفیت کاملا بدون نقص و اشکال و با بالاترین کیفیت ارایه می گردد که این موضوع سبب کاهش زمان استقرار نشا در زمین و نیز کاهش زمان تولید و بالطبع کاهش هزینه های تولید کننده از لحاظ واکاری و نیز مصرف کاهش مصرف  سموم قارچ کش می گردد.

 

تماس با ما…………………………………….09125017606